Trubadur 4(29)/2003 (Dodatek baletowy)  

Do not use the medication more often than recommended by your doctor, as your risk for adverse effects increases with repeated use. The brand of the farmacia roma viagra medicine will only be used when a specific brand is not available. Generic sertraline is also used to help improve concentration, memory, mood, fatigue, and energy.

You have to make quite a good impression to get a prescription for ivermectin. Tadalafil is also responsible for relaxing the muscles in the pelvic floor and making the muscles relax so that https://cartomanziaserenamantovani.it/28513-kamagra-oral-jelly-efficacia-97214/ the sexual organs move more freely. Das unternehmen präsentiert die möglichkeit für die patienten in einer.

Drodzy Klubowicze!

Odnoszę wrażenie, że balet jest traktowany w naszym Klubie jedynie jako dodatek do opery. Osobiście jestem wielką miłośniczką tańca i wiem, że wiele osób z Klubu także interesuje się baletem. Spotykamy się przecież często na przedstawieniach baletowych w Teatrze Wielkim w Warszawie, a na pewno Klubowicze mieszkający poza stolicą także pojawiają się na przedstawieniach baletowych w innych teatrach. Od pewnego czasu Trubadur może się pochwalić dodatkiem poświęconym sztuce tańca, który, jestem przekonana, większość z nas czyta z przyjemnością.

Dlatego też chciałabym wystąpić z propozycją podniesienia statusu baletu w naszym Klubie. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby utworzenie Sekcji Baletu zrzeszającej wszystkich miłośników tańca. Umożliwiłoby to poznanie pozostałych osób zainteresowanych tą dziedziną sztuki, wymianę informacji i organizowanie wspólnych przedsięwzięć.

Sekcja Baletu starałaby się powiększać grono osób lubiących balet, zapraszać tancerzy i choreografów na spotkania Trubadura, a w przyszłości może także organizować wspólne wyjazdy na przedstawienia baletowe. Mam także nadzieję, że powstanie Sekcji zachęciłoby Klubowiczów do pisania tekstów na tematy związane z baletem i w konsekwencji do rozbudowania Dodatku Baletowego Trubadura.

Anna Wojtyś

Jeśli mój pomysł spotka się z Państwa poparciem i zechcą Państwo przyłączyć się do Sekcji Baletu, bardzo proszę o wysłanie listu na adres redakcji lub bezpośredni kontakt ze mną: e-mail: annawojtys@wp.pl, tel: 0 608 557 134.