Biuletyn 4(17)/2000  

Walne Zgromadzenie „Trubadura”

28 października 2000 roku w gmachu Polskiego Radia przy ul. Malczewskiego w Warszawie odbyło się trzecie Walne Zgromadzenie członków OKMO „Trubadur”. Ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu, a skarbnik sprawozdanie finansowe. Przegłosowano podniesienie składki członkowskiej do 20 złotych za kwartał (od 1.01.2001).

Wybrano nowy Zarząd w składzie: Tomasz Pasternak (Prezes), Jakub Wróblewski (Skarbnik), Agata Wróblewska (Sekretarz), Katarzyna Gardzina, Katarzyna Walkowska. Anna Kijak została zastępcą członka Zarządu.

Drodzy Klubowicze,

Z powodu wielu niezwiązanych z „Trubadurem” obowiązków postanowiłam zrezygnować z udziału w pracach Zarządu. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy okazali mi zaufanie i propozycję założenia klubu miłośników opery potraktowali poważnie. Dziś, gdy Klub tak dobrze sobie radzi, wiem, że idea stworzenia go była naprawdę cenna i bardzo cieszę się, że wpadłam na ten pomysł. Bardzo dziękuję za okazaną życzliwość, przepraszam za wszelkie niedociągnięcia i życzę sukcesów obecnemu Zarządowi.

Aneta A. Śmiałek

My też chcielibyśmy bardzo podziękować Anecie za dotychczasową działalność. To właśnie dzięki niej mogliśmy się spotkać, poznać i możemy działać w „Trubadurze”. Aneto, wielkie dzięki!!!

Zarząd OKMO „Trubadur”