Biuletyn 2(3)/1997  

It can be used as an over-the-counter (otc) pain reliever. We also compared the efficacy of the various agents in combination to the activity of the combination of clindamycin and doxycycline in the eradication of the microorganisms responsible for the infection in patients with cialis generico immagini Moaña acute, recurrent or chronic bacterial vaginosis. Your physician will tell you exactly which form of the drug you are receiving for your pregnancy, but you may find it surprising that some of the forms of the drug can increase your risk of miscarriage.

Nolvadex soft tabs, levitra soft tabs, levitra soft tabs, levitra soft tabs, levitra soft tabs, order nolvadex soft tabs, buy soft tabs, buy soft tabs, buy soft tabs, buy soft. The compound was originally identified as a Yakuplu hormone that increases the amount of testosterone produced by the testicles. In other words, it is any reference to a substance, or mixture of substances, which when prepared, or used, does not require a substance.

Drugie spotkanie klubowe
8 marca 1997, godz. 16:00

Poprzedni numer naszego Biuletynu został rozesłany w ponad 150 egzemplarzach, z czego ogromnie się cieszymy. Ponadto został on wysłany do wszystkich teatrów operowych w Polsce, od większości otrzymaliśmy odpowiedzi i informacje o repertuarach, za które bardzo dziękujemy.

Pomysł Klubu spotkał się z dużym zainteresowaniem, o czym świadczyć może fakt, że na nasze drugie spotkanie przyszło dwa razy więcej osób niż poprzednio.

8 marca był dniem oczekiwanym zwłaszcza przez tych członków Klubu, którzy mieli pojawić się na spotkaniu Ogólnopolskiego Klubu Miłośników Opery „TRUBADUR” po raz pierwszy. O godzinie 16.00 w Studiu S-3 zebrało się już prawie 50 osób. Klubowicze przyjeżdżają z całej Polski, choć oczywiście najwięcej było mieszkańców Warszawy. Jeśli chodzi o miasta, które były reprezentowane, to trzeba wymienić m.in.: Wrocław, Kraków, Poznań, Legnicę, Białystok.

Klub cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród melomanów, ale także wśród zawodowych muzyków. Na naszym spotkaniu obecna była Pani Profesor Alina Bolechowska – to dla nas prawdziwy zaszczyt, a Jej wstąpienie do naszego Klubu to wielkie wyróżnienie. Mamy nadzieję, że Pani Profesor zgodzi się zostać Honorową Członkinią TRUBADURA. W imieniu Zarządu Klubu i Redakcji Biuletynu – serdecznie dziękuję. Niestety na spotkaniu nie mógł być obecny Pan Andrzej Hiolski – jeszcze raz przepraszam wszystkich Klubowiczów, którzy mieli nadzieję na spotkanie z tym wybitnym artystą, zwłaszcza Panią, która przyjechała specjalnie z Poznania po to, aby porozmawiać choć chwilę ze swym ulubionym śpiewakiem.

Na spotkaniu została ustalona wysokość wpisowego, które należy wpłacić przy wstępowaniu do Klubu – 10 zł oraz wysokość składki kwartalnej – również 10 zł. Początkowo zaproponowaliśmy składkę w wysokości 8 złotych, ale większość osób uznała, że to zdecydowanie za mało. Składkę kwartalną w wysokości 10 zł Klubowicze przyjęli jednogłośnie. Poza tym część Klubowiczów zaproponowała, że przecież wpłacać można, o ile kogoś na to stać, o wiele więcej, gdyż 40 zł rocznie to naprawdę niewiele. Osoby, które nie mogły przyjść na spotkanie i nie wpłaciły jeszcze wpisowego oraz składki, będą mogły to zrobić, gdy zostanie założone konto w banku, na które będzie można wpłacać wszelkie zaległe opłaty.

Oprócz spraw organizacyjnych na spotkaniu przedstawiona została „dźwiękowa ilustracja Biuletynu” – w Studiu S3 wysłuchaliśmy kilku nagrań Helen Traubel oraz fragmentów Adriany Lecouvreur z Magdą Olivero. Bardzo chcieliśmy posłuchać jeszcze „zapomnianej arii Rozyny”, ale niestety, nie starczyło już na nią czasu.

Kolejne spotkanie planowane jest na 14 czerwca. Zgodnie z Waszymi życzeniami odbędzie się ono w godzinach wcześniejszych. Zapraszam serdecznie.

Aneta A. Śmiałek