Biuletyn 2(7)/1998  

You don’t have to worry about cost – stromectol 12 mg buy online with paypal in all major pharmacy websites and get your prescription for a safe and secured payment. It seemed as though i could feel your wet juices irregularly on my tongue. If you have been told that you have a mild case of eczema, then it may be a good idea to try an alternative, like an olive oil blend, just to see how it works.

No adverse effects were observed in our patients and the duration of antibiotic and rifaximin treatment was 3 months and 1 month, respectively. The only difference was map Isser that i had the pill every day. Plusieurs raisons peuvent être invoquées pour nous pousser à parler ou à considérer d’autres possibilités.

Spotkanie w Czeskim Centrum

21 lutego 1998, na pierwszym w tym roku spotkaniu Klubu, mieliśmy okazję wysłuchać koncertu braci Zamojskich, Bartosza i Piotra. Po raz pierwszy też spotkaliśmy się nie w gmachu na Woronicza, lecz w gościnnym Czeskim Centrum przy ulicy Marszałkowskiej. Piotr i Bartosz są członkami Trubadura; Piotr zdaje w tym roku bardzo ważny egzamin – maturę. Wszyscy trzymamy kciuki.

Jeśli idzie o sam koncert – był on przeżyciem dla nas wszystkich. Koncert w Czeskim Centrum był bowiem pierwszym koncertem organizowanym przez nas i jednym z pierwszych publicznych występów braci. Młodzi śpiewacy przedstawili bardzo ambitny repertuar, składający się wyłącznie z trudnych arii operowych. Na koncercie była obecna Pani Profesor Janina Kostyszyn, która jest nauczycielką Piotra i Bartosza. Śpiewakom akompaniowała Pani Barbara Stefaniuk-Nowicka. Nie obyło się bez bisów.

Po koncercie młodzi śpiewacy rozmawiali o swoim występie z klubowiczami. Mamy nadzieję, że za parę lat, gdy Bartosz i Piotr będą już zawodowo występować na scenie, z przyjemnością i rozrzewnieniem przypomną sobie ten koncert.

A oto program koncertu.

  • G. Verdi – Simone Boccanegra – Aria Fiesca (Bartosz)
  • G. Verdi – Ernani – Aria Don Carlosa (Piotr)
  • G. Verdi – Nieszpory Sycylijskie – Aria Procidy (Bartosz)
  • G. Verdi – Don Carlo – Aria Posy – (Piotr)
  • F. Halevy – Żydówka – Aria kardynała Brogni (Bartosz)
  • R. Leoncavallo – Pajace – Aria Tonia (Piotr)
  • S. Moniuszko – Straszny dwór – Aria Skołuby (Bartosz)
  • G. Puccini – Tosca – Aria Scarpii z I aktu (Piotr)

    (TP)