Biuletyn 3(8)/1998  

It is sometimes also used to prevent the occurrence of acne after acne lesions have been treated with antibiotics. Take your clavamox 500mg tablet with a full glass of water (8 valtrex ohne rezept Haridwar ounces or 227 ml) or juice to lessen stomach upset and other side effects, if possible. Ivermectin pills is used to cure the disease in humans.

Priligy is a prescription medication used to help patients control high blood pressure. Allopurinol is used to lower uric acid serenely nizoral creme 30 g preisvergleich levels in dogs due to its uric acid-lowering property. Amoxicillin is an antibiotic that treats certain types of infections.

VIII spotkanie klubowe

20. czerwca spotkaliśmy się już po raz ósmy. Spotkanie odbyło się w niezwykle kameralnym gronie, ponieważ trwał właśnie strajk maszynistów i niewiele osób zdołało dotrzeć do Warszawy. Klubowicze wymieniali się wrażeniami z Festiwalu Operowego w Rydze i kilku indywidualnych wypraw do Wiednia. Liczne szczegółowe relacje zostały zamieszczone w dziale „Relacje, wydarzenia”. Mamy nadzieję, że następne organizowane przez Klub i klubowiczów wyjazdy będą równie udane.

Podczas spotkania pani Maria Anacka-Łyjak zaproponowała, żeby w odpowiedzi na apel Towarzystwa im. Fryderyka Chopina przyłączyć się do zbiórki pieniędzy na zakup listów Chopina na aukcji w Nowym Jorku. Na konto Towarzystwa wpłaciliśmy 150 zł.

Po długiej przerwie wakacyjnej miło nam będzie zaprosić Was na spotkanie 21 listopada. Naszym gościem będzie wybitny baryton Aleksander Teliga, który zgodził się wystąpić z minirecitalem.

Aneta A. Śmiałek