Trubadur 4(25)/2002  

I blog often and i seriously appreciate your information. The antibiotic was approved for use in humans in the early 1960s, and it is asthmaspray budesonid shop apotheke still commonly used. Generic zantac tablets are usually less expensive than the brand name version.

The best part about nolvadex is the fact that it does not need any prescription, because it can be easily bought without any prescription. Horse-to-human Kuçovë applications of ivermectin paste to human hairs have not been performed. Please contact me, so i can forward your request to the manufacturer.

Szanowna Redakcjo!

Dziękuję za kolejny numer Trubadura, który przeczytałem z dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że moim zdaniem jest wyjątkowo ciekawy na tle ostatnich. Mam nadzieję, że stanowi to dowód zwyżkującej formy zespołu redakcyjnego i autorów.

Przy okazji chciałbym dodać niezbędną, jak sądzę, informację, do zamieszczonej w tym numerze prezentacji Polaków śpiewających na festiwalu w Glyndebourne. Autor tego tekstu, redaktor (bo o ile wiem, nie Klubowicz) Wilfried Górny zakończył swoje zestawienie zbyt wcześnie. Ostatnim polskim debiutantem w Glyndebourne nie jest, jak pisze, Mariusz Kwiecień, lecz Robert Gierlach, który w 2001 roku na tym festiwalu występował w roli Figara w Weselu Figara Mozarta. W efektownie rozwijającej się karierze tego artysty było to na tyle istotne wydarzenie, że nie należy o nim zapominać.

Z pozdrowieniami dla Trubadura,

Jacek Marczyński, Warszawa, 21 listopada 2002 r.