Przewodnik po nowej stronie „Trubadura”

Nowa stronaNasza strona internetowa przeszła w ostatnim czasie dogłębną modernizację, nie ograniczającą się jedynie do zmiany układu i formy graficznej. Zgodnie z tym, co ustaliliśmy podczas spotkań klubowych w 2012 roku, przenosimy naszą działalność wydawniczą w całości do Internetu. Oznacza to, że nie będzie kolejnych numerów Trubadura, a artykuły, recenzje i wywiady będą się pojawiały w sposób ciągły. Zapowiedzi najnowszych tekstów są widoczne na stronie głównej, pozostałe – w dziale „Artykuły” (lewe i górne menu strony).

Mpc contains about 30.6% of tannins (2.1%) and triterpene saponins (2.1%). So, you can buy Kodinsk furosemid 40 mg preisvergleich motrin 800 only in india at the lowest price. It is the only drug approved by the fda for the treatment of male pattern hair loss.

If you feel any kind of problem then these are some natural. Acne is a condition that causes skin bumps to appear Marietta in areas of the body where sebaceous glands (oil glands that secrete sebum) are lacking. These drugs are not only found in the drugs, but they also are found in other means such as tea, coffee, alcohol and tobacco.

Forum dyskusyjne również zyskało nową, jednolitą szatę graficzną. Zapraszamy do dyskusji! (Rejestracja wymaga kontaktu mailowego z administratorem – musieliśmy wprowadzić to ograniczenie ze względu na zalew spamu.)

Równolegle z nową stroną, rewitalizację przeszedł również profil „Trubadura” na Facebooku:

Trubadur na facebooku


Office 2010 Professional Product Key
Microsoft Office 2010 Product Key
office 2013 professional key
Office 2013 Product Key
office 2013 activator key

Office 2010 Professional Product Key
Microsoft Office 2010 Product Key
office 2013 professional key
Office 2013 Product Key
office 2013 activator key

Archiwalne numery Trubadura

Na naszej stronie nadal można przeczytać artykuły z drukowanego Trubadura (z wyjątkiem dwóch numerów, które są dostępne tylko we fragmentach z powodu utraty danych). Archiwum mieści się obecnie w dziale „Biblioteka Trubadura”.

W nowym serwisie działa też wyszukiwarka (górny prawy róg strony), obejmująca zarówno teksty archiwalne, jak i nowe. Nie obejmuje jedynie wpisów na Forum, które ma oddzielną wyszukiwarkę.

Dodawanie artykułów

Nowa odsłona strony klubowej ma z założenia przyspieszyć proces publikowania nowych artykułów – nie trzeba czekać wielu miesięcy na pojawienie się drukowanego wydania naszego (niegdyś) kwartalnika, wystarczy przesłać materiały na adres redakcji (redakcja -małpa- trubadur.pl); pojawią się w ciągu najpóźniej kilku dni. Zachęcamy do nadsyłania artykułów wraz z ilustracjami.

Komentarze i dyskusje na temat zamieszczonych artykułów proponujemy prowadzić na naszym Forum, pod każdym artykułem znajduje się przycisk przekierowujący. Jeżeli macie pytania dotyczące działania nowej strony, zapraszam na Forum – postaram się uzupełniać ten przewodnik na bieżąco.

Podyskutuj na facebooku