Biuletyn 4(5)/1997  

The drug name for priligy in canada is risperidone. Lipitor generic atorvastatin 20mg, 40 mg, closely 80 mg, 160mg. It was originally developed in germany in 1984 to treat and manage advanced prostate cancer that didn’t respond to other treatment.

We would like to know the information that you have provided about the doxycycline hyclate 100 mg price. For women who smoke, doxycycline can make their period more painful http://rufustrouse.com/87055-map-14939/ and difficult to come. The second- and third-line antibiotics are used in a variety of situations in which infection is difficult to treat with first-line drugs.

Kiri Te Kanawa Appreciation Society

Informacja dla wszystkich żywo zainteresowanych sztuką wokalną Kiri Te Kanawy. Istnieje międzynarodowy fanklub nowozelandzkiej sopranistki, którego kwatera główna znajduje się w Wielkiej Brytanii. Klub założony został na żądanie fanów. Cztery razy w roku rozsyłane są do wszystkich członków biuletyny zawierające plan występów i najświeższe informacje dotyczące śpiewaczki, recenzje przedstawień z jej udziałem (pochodzące tak z prasy, głównie angielskiej, jak i od samych klubowiczów) oraz materiały archiwalne. Biuletyn opatrzony jest zdjęciami, czarno-białymi niestety. Do członków klubu rozsyłane są również informacje dotyczące najnowszych nagrań dokonywanych przez tę artystkę oraz lista nieoficjalnych zapisów audio i video (przedstawienia, recitale, wywiady, programy radiowe i telewizyjne, których Kiri była gościem, etc.). Klub organizuje spotkania, na których od czasu do czasu Te Kanawa pojawia się osobiście, wtedy jest szansa na wspólne zdjęcie i otrzymanie autografu.

Fanklub Kiri jest sponsorem Heart Science Centre w Harefield Hospital (znany szpital kardiologiczny w Middlesex), któremu śpiewaczka patronuje. Roczna opłata członkowska wynosi 30 funtów szterlingów.

Adres klubu:

KIRI TE KANAWA SOCIETY,

Puddingbrook Cottage, Studley Hill, Nr. Calne, Wiltshire, SN11 9NL, ENGLAND

Na marginesie – po uiszczeniu odpowiednich opłat można stać się posiadaczem nie tylko wyjątkowych nagrań niemożliwych do zdobycia drogą oficjalną, kolorowych i czarno-białych zdjęć Te Kanawy (10×8, 8×6), ale też doniczki ze specjalną odmianą clematisu „Kiri Te Kanawa” oraz butelki po winie „Chateau Des Parcs” pochodzącym z prywatnej winnicy Kiri znajdującej się w Monestier we Francji.

Joanna Schilbach