Czwarte spotkanie klubowe – 4.10.1997.

This makes it difficult for doctors to know what patients need and, in fact, some of them can prescribe as many as ten drugs at once, which can cause many problems with people’s health. In men, the drug increases production of testosterone, leading to the production of more sperm, which are https://barbaramolinario.com/83537-cialis-10-o-20-mg-opinioni-44067/ more likely to fertilize the egg. For example, they did not have orgasms or orgasms as frequently.

I just wanted to give you all the details to what i am asking and why i am asking. Hematocrit in blood is a measure of the size of https://lagrandea.com/73848-levitra-20-mg-12-compresse-15982/ the vessels in the body. You can be sure your satisfaction and joy of ordering from here.

Po raz kolejny dzięki PR2 mogliśmy spotkać się w licznym i zaprzyjaźnionym gronie. Przybyło przeszło czterdzieści osób z różnych zakątków Polski. Bardzo ucieszyła nas obecność nowych Klubowiczów. Październikowe spotkanie poświęcone było sprawom organizacyjnym, których przez miniony rok nagromadziło się sporo. Jednak najbardziej nurtującym problemem jest sytuacja, w której znalazł się nasz Patron – Dwójka. Mam nadzieję, że apele, które rozesłaliśmy do różnych instytucji, odniosą pozytywny skutek i nie zostaniemy pozbawieni tego największego teatru operowego.

Na spotkaniu wybraliśmy logo klubu. Najbardziej podobał się znaczek projektu Mateusza Andrzejewskiego – od tego numeru będzie on zdobić każdą winietę Biuletynu. Prezentujemy też loga, które zdobyły drugie i trzecie miejsce; będą one wykorzystywane przez nas w Biuletynie.

Dzięki życzliwości Pana Stefana Sutkowskiego Klubowicze mogli kupić, bez stania w kolejce, wejściówki na Koronację Poppei w Warszawskiej Operze Kameralnej. Niestety przedstawienie 4 października zostało odwołane. Jednak w późniejszym terminie wszyscy chętni mogli dzięki rezerwacji klubowej obejrzeć ten spektakl.

Poniżej podajemy numer konta, na które prosimy dokonywać wpłat wpisowego i składek (10 zł kwartalnie), jeśli ktoś nie zrobił tego na spotkaniach. Można także dokonywać darowizn na rzecz Klubu, które można w bieżącym roku kalendarzowym odliczyć od podstawy opodatkowania jako darowiznę na cele kulturalne.

Aneta A. Śmiałek

W sprawie Programu II

Uważam, że opera jest królową sztuk – rozmowa z Agnieszką Kurowską

Trójgłos o Marii Callas – opr. A. Durda
Trubadur – w pierwszą rocznicę powstania – M. Hibner
Refleksji po spotkaniu klubowym ciąg dalszy – B. Pardo
Eksperyment na swoim miejscu – K.K. Gardzina
Placido Domingo – mistrz frazy – D. Gulczyńska

Adam Didur – polski rywal Szalapina – B. Pardo
Montserrat Caballe – D. Gulczyńska

Goya Gian Carlo Menottiego – J. Bukowińska

Strony internetowe MET – J. Wróblewski

Wielka „25” – T. Pasternak

Mozart w Warszawie i Wiedniu – A. Śmiałek
Solda 1997 – T. Pasternak, K. Skwierczyński
Czarna Callas w Teatrze Narodowym – M.Ł. Gołębiowski
Uchem niesłyszącym, okiem niewidzącym… – M. Kotowicz
Opera w Filharmonii – K. Skwierczyński
Dwie kariery – B. Pardo
Najpiękniejsze dziecko 40. Warszawskiej Jesieni – M.Ł. Gołębiowski

Prywatne życie trzech tenorów – M. Hibner
MM Selles – Enrico Caruso – M. Tarnawski
MM Selles – Luciano Pavarotti – T. Pasternak
IOC, TRC – K. Skwierczyński

Kiri Te Kanawa Appreciation Society – J. Schilbach
The Friends of Jose Carreras – M. Pulik

Varia


Redakcja: Agata Durda, Tomasz Pasternak, Krzysztof Skwierczyński, Aneta Śmiałek, Jakub Wróblewski.

Stron: 20 Format: A4 Nakład: 150 egz.